kontakt e-mail 

NAWIGACJA
O MNIE
UE
KONTAKT
ARCHIWUM
 

 

"Kulisy Europarlamentu" - nowa książka poseł Lidii Geringer de Oedenberg

"Kulisy Europarlamentu" to 12 rozdziałów, w których poruszone zostały sprawy ważne i interesujące dla polskiego czytelnika. Oprócz kwestii kluczowych, jak budżet UE i dalsza integracja europejska, w książce znalazły się także historie związane z życiem codziennym Europarlamentu. Opisane z werwą i humorem, odkrywają przed nami inną - często nieznaną - stronę tej europejskiej instytucji. Autorka dosłownie "prezentuje" książkę, ponieważ publikacja dostępna jest w formie nieodpłatnego e-booka.

Lidia Geringer de Oedenberg zabiera Czytelników w podróż do miejsc, w których krzyżują się interesy obywateli Europy, finanse i dalsza przyszłość Wspólnoty. Autorka ujawnia też szczegóły spraw kontrowersyjnych - takich jak umowa ACTA, manipulacje przy głosowaniach czy działalność lobbystów. Nieszablonowa opowieść o poselskiej pracy w Parlamencie Europejskim - jego tajemnicach i kulisach, ale przede wszystkim o roli jaką odgrywa w zjednoczonej Europie.


Pobierz plik PDF na swój komputer - pobierz plik (ok. 8,4 MB)

Przeczytaj wersję online:


 
webmaster: WwwPromotion Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności Polityka prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. ^