kontakt e-mail 

NAWIGACJA
O MNIE
UE
KONTAKT
ARCHIWUM

 

Biura poselskie

Biuro Poselskie - Bruksela:

Parlement européen
Bât. Altiero Spinelli
13G140
60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
B-1047 Bruxelles/Brussel
tel.: +32(0)2 28 45809
faks: +32(0)2 28 49809
Biuro Poselskie - Strasburg:

Parlement européen
Bât. Louise Weiss
T07137
1, avenue du Président Robert Schuman
CS 91024
F-67070 Strasbourg Cedex
tel.: +33(0)3 88 1 75809
faks: +33(0)3 88 1 79809

asystentka: Anna Czerwoniec

Lista osób, które odbyły staże w PE: pobierz plik


WROCŁAW
53-653 Wrocław, ul. Inowrocławska 17/14 Ip. (budynek Platinum)
tel./fax: 71 323 08 21
e-mail (biuro): biuro@lgeringer.pl
e-mail (poseł): lgeringer@lgeringer.pl
czynne: od poniedziałku do piątku 8:00-16:00
asystenci: Katarzyna Mironiak, Czesława Konarska, Jakub Grek
  
Lista osób, które odbyły staże w Biurze Poselskim we Wrocławiu: pobierz plik
Wykaz stażystów w Biurze Poselskim we Wrocławiu 2013 r.: pobierz plik
Wykaz stażystów w Biurze Poselskim we Wrocławiu 2014 r.: pobierz plik


BOLKÓW
59-420 Bolków, Rynek 2
e-mail: baczmanski@onet.pl
tel.: 601 543 569
asystent: Henryk Baczmański


BRZEG
49-300 Brzeg, ul. Jagiełły 23
czynne: wtorek 15:30-17:00
asystenci: Tomasz Musielak (tel. 600 050 570), Halina Marszałek (tel. 603 109 260; e-mail: h.marszalek@gmail.com)


GRYFÓW ŚLĄSKI
59-620 Gryfów Śląski, ul. Kolejowa 44
e-mail: marzena.library@plusnet.pl
tel.: 695 601 120
czynne: wtorek 9:45-10:30, środa 9:45-11:00
asystenci: Mieczysław Gnach (tel. 665 340 096), Marzena Wojciechowska


JELCZ-LASKOWICE
e-mail: ekociszewski49@wp.pl
tel./fax: 71 318 87 78
czynne: środa 16:00-18:00
asystent: Edward Kociszewski (tel. 609 120 515)


JELENIA GÓRA
58-506 Jelenia Góra, osiedle Robotnicze 47A
e-mail: tadeusz.smolinski@o2.pl
tel. 75 641 66 10 ; fax 75 641 66 11
czynne: poniedziałek 13:00-17:00, wtorek 9:00-13:00, środa 13:00-17:00
asystenci: Tadeusz Smoliński (tel. 694 125 135), Kamil Kuczaj (tel. 800 700 025)


KŁODZKO
57-300 Kłodzko, ul. Wojska Polskiego 18
e-mail: dochman@o2.pl
tel./fax: 74 867 59 24
czynne: środa 16:00-18:00 oraz codziennie w godz. 10:00-15:00
asystenci: Daniel Ochman (tel. 603 191 279), Andrzej Ochman


LĄDEK ZDRÓJ
57-540 Lądek Zdrój, ul. Kłodzka 17
e-mail: ada.sinica@wp.pl
czynne: poniedziałek 17:00-18:00, sobota 11:00-13:00
asystent: Adriana Sinica-Goc (tel. 782 208 963)


LUBAŃ
59-800 Lubań, ul. Bracka 12
asystent: Edward Witecki


NOWA RUDA
57-402 Nowa Ruda, ul. Kłodzka 16 (Centrum Turystyczno-Sportowe)
e-mail: janusz.krawczyszyn@wp.pl
tel./fax: 74 872 60 10 w.45
czynne: wtorek, czwartek 11:00-13:00
asystent: Janusz Krawczyszyn (tel. 698 118 758)


OŁAWA
55-200 Oława, ul. Kamienna 4/7
e-mail: btab@op.pl ; lidia1952@vp.pl
tel./fax: 71 303 48 53
asystenci: Bożena Tabisz (tel. 603 378 397), Lidia Markowska (tel. 696 463 811)
 


STRZELIN
57-100 Strzelin, ul. Kościuszki 33
tel./fax: 71 392 13 71
czynne: w każdy czwartek 15:30-17:00
asystent: Magdalena Siedlarz (tel. 501 597 737)


WAŁBRZYCH
e-mail: andrzej.mielczarek@interia.pl
asystent regionalny: Andrzej Mielczarek (tel. 501 755 159)


ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
asystentka regionalna: Krystyna Zerbok (tel. 661 659 901)


ZGORZELEC
czynne: czwartek 16:00-18:00
asystent regionalny: Andrzej Kozak (tel. 605 083 246)


 
Reklama: spółdzielnie socjalne Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności Polityka prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. ^