Lidia Geringer de Oedenberg

Poseł do Parlamentu Europejskiego

  english version english version
Google
 

Konkursy...

Konkurs "Polak w Europie - czy znasz swoje prawa?" - wyniki

Przedmiotem konkursu ogłoszonego w informatorze Nasz Głos w Europie nr 4, było wyłonienie osób, które prawidłowo odpowiedziały na pytania konkursowe dotyczące Obywatelstwa Europejskiego. Termin nadsyłania prac minął 30 listopada 2006 r.

Prawidłowe odpowiedzi w konkursie:

  1. - "b"
  2. - "a i b" oraz "a" lub "b"
  3. - "b"
  4. - "b"
  5. - "a"
  6. - "a"
  7. - "a"
  8. - "b"
  9. - "a"
W skład komisji konkursowej wchodziły następujące osoby:
  • Elżbieta Szczucka - przewodniczący; redaktor naczelny informatora "Nasz Głos w Europie",
  • Joanna Mierzwińska - członek; rzecznik prasowy,
  • Joanna Salamon - sekretarz; asystent posła.
Wpłynęło 238 kuponów konkursowych, z czego 172 kupony z prawidłowymi odpowiedziami. 7 grudnia 2006 r. komisja konkursowa spośród nadesłanych prawidłowych odpowiedzi wylosowała 15-tu laureatów. Nagrodą jest 3-dniowy wyjazd i wizyta w Parlamencie Europejskim w Brukseli lub Strasburgu. Laureatami konkursu są:
  1. Marek Adamczyk - Oleśnica
  2. Izabela Graczyk - Bolesławiec
  3. Bartłomiej Dragańczuk - Strzelin
  4. Tomasz Pasieka - Stare Bogaczowice
  5. Aleksandra Jaglarz - Stare Bogaczowice
  6. Sylwia szczykutowicz - Ścinawa
  7. Agata Kraśniańska - Gimnazjum Publiczne im. M. Kopernika w Ścinawie
  8. Aleksandra Piech - Jelenia Góra
  9. Bartłomiej Pisarczyk - Rębiszów (Zespół Szkół Techniczno- Mechanicznych w Jeleniej Górze)
  10. Mateusz Burdach - Jelenia Góra (Zespół Szkół Techniczno – Mechanicznych w Jeleniej Górze)
  11. Anna Kalbarczyk - Bierutów (Gimnazjum Bierutów)
  12. Grzegorz Mechla - Jaworzyna Śląska
  13. Katarzyna Dziurman - Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu
  14. Alicja Szewczyk - Dzierżoniów
  15. Arkadiusz Kiepura - Byczyna (Zespół szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kluczborku)
Zestawienie kuponów wg miejsc zamieszkania, adresu szkoły:


L.P.MIASTOSZKOŁAILOŚĆ KUPONÓW
DOBRYCHZŁYCH
1.BierutówGimnazjum w Bierutowie
indywidualne
2
0
18
2
2.Bogatyniaindywidualne40
3.BolesławiecPowiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych
indywidualne
10
21
0
0
4.Brzegindywidualne20
5.Byczynaindywidualne10
6.Chwałowiceindywidualne10
7.Duszniki Zdrójindywidualne10
8.Dzierżoniówindywidualne20
9.Głuchołazyindywidualne10
10.Graczeindywidualne10
11.Grodkówindywidualne20
12.Grybówindywidualne10
13.Jaworzynaindywidualne10
14.Jelenia GóraZespół Szkół Technicznych "Mechanik"
Gimnazjum nr 3
indywidualne
25
11
4
0
1
0
15.Katowiceindywidualne01
16.Kochciceindywidualne01
17.Kruszynindywidualne01
18.Lądek Zdrójindywidualne20
19.Legnicaindywidualne40
20.Leśnaindywidualne10
21.Lubańindywidualne01
22.Łambienowiceindywidualne20
23.Marciszówindywidualne10
24.Mirskindywidualne01
25.Nowogrodziecindywidualne30
26.Oleśnicaindywidualne49
27.Paczkówindywidualne10
28.Piechowiceindywidualne10
29.Pieszyceindywidualne01
30.Polska Cerkiewindywidualne10
31.Stare Bogaczowiceindywidualne150
32.Strzegomindywidualne01
33.Strzelinindywidualne70
34.Sulikówindywidualne10
35.Szczawno Zdrójindywidualne10
36.Szczytnaindywidualne10
37.Szewceindywidualne10
38.ŚcinawaGimnazjum Publiczne im. Mikołaja Kopernika
indywidualne
19
0
13
1
39.Świdnicaindywidualne12
40.Świebodziceindywidualne10
41.Wałbrzychindywidualne10
42.Wambierzyceindywidualne04
43.Włocławekindywidualne20
44.Wrocławindywidualne63
45.ZgorzelecZespół Szkół im. Emilii Plater
indywidualne
0
6
5
0
46.brak miastaindywidualne01
Łącznie:17266

Dziękujemy wszystkim osobom za wzięcie udziału w konkursie, a laureatom serdecznie gratulujemy.

źródło: informacja własna

 
webmaster: pozycjonowanie strona startowa: www.lgeringer.pl ^